top of page
  • תמונת הסופר/תkeren oren

בלוג דיי 2018


למה אני כותבת בלוג? (למה לא בעצם?)

כי זה המקום שלי, שרק אני מחליטה עליו.

כי הכתיבה מסדרת לי את הראש ובכלל לא משנה על מה אני כותבת, להתחיל מרעיון, לכתוב, לצלם, לערוך להפוך אותו למשהו שלם ואז להוציא אותו לעולם, זו הרגשה נהדרת.

אני אוהבת את זה שהבלוג מכניס אותי למצב של למידה מתמדת, אני מתבוננת וחוקרת, כל הזמן מחפשת חומרים.

והחלק הכי טוב, הוא הקהילה, הבלוגריות, נשים (וגם גברים כמובן) מעניינות ויצירתיות וחזקות, שאני לומדת מהן משהו חדש בכל יום. בשנה האחרונה התארחתי בכמה בלוגים ואירחתי סדרת פוסטים בבלוג שלי בכל שיתוף פעולה כזה נוצר שיח והוא הזדמנות להפוך את העולם שלנו ליותר קרוב ויותר טוב.

היום הוא ה-31.8 יום הבלוגיניג ובלוגרים (או בלוגאים בעברית תקנית) בכל העולם מציינים אותו ברוח הבלוגיניג, שזה אומר למידה ופרגון. בהתאמה כתבתי פוסט שיש בו המלצה על הבלוגים שהשפיעו עלי השנה, אלה שנחשפתי אליהם ונגעו בי והייתי רוצה שגם אתם תכירו.

אז, בלוג דיי שמח.

תמרי היא בדיוק הדוגמה לאיכות על פני כמות, היא מוציאה פוסט בכל כמה חודשים אבל כל פוסט הוא יצירת מופת. היא משלבת בצורה מושלמת בין כתיבה אישית ונוגעת לצילומים מרהיבים, מה שהופך את הכתיבה בבלוג שלה תמרי אנד מי, לחוויה מעצימה לכל החושים. אני מחכה לפוסטים שלה בעדינות וסבלנות וקוראת לאט, לאט, מילה, מילה.

בנוסף תמרי מעבירה הרצאות וסדנאות בנושאי השראה, כולל סדנת לוחות חזון שבה השתתפתי ואני מקווה למצוא את המילים ולכתוב על החוויה.

תמרי סלונים ליבס בלוגרית - תמרי אנד מי

התמונות מתוך דף הפייסבוק של תמרי

כשאני פוגשת אנשים חדשים והם שומעים שאני מעצבת פנים ובלוגרית, הם מיד שואלים אם יש לי בבלוג טיפים לעיצוב הבית, אני עונה שיש כמה, אבל אני ממש ממליצה להם להיכנס לבלוג של קרן בר כי זה הבלוג הכי מקיף ונגיש שאני מכירה עם מידע על עיצוב הבית. גם אני כמעצבת נהנית לקרוא בו ולהעביר למילים את מה שאני יודעת אבל לא נעצרת בדרך כל כדי להסביר.

אני שמחה על האפשרות להפנות לבלוג הזה, הוא נותן מענה להמון שאלות וככה כולם יוצאים מרוצים.

קרן בר בלוגרית - karen b

התמונות מתוך דף הפייסבוק של קרן

את הבלוג של יעל אני אוהבת במיוחד משום שהוא בלוג של אישה, היא כותבת מנקודת מבט בשלה בוגרת וחושנית על החיים, על יחסים, על אימהות ובנות, על אהבה ואבדן ושמחה.

היא מאמינה (ואני מאמינה לה) שכל אישה צריכה מקום שבו תוכל להשמיע את קולה, ואיזה קול זה, חם ומתוק.

"אני אוהבת שירה וספרות, קולנוע וטלוויזיה, שירים עבריים, לחם עם חמאה, שוקולד בטעם תפוז, וקשה לי לעמוד בפני עוד זוג מגפיים או סנדלים בסוף עונה."

יעל כרמי בלוגרית - בלוג משלך

התמונות מתוך דף הפייסבוק של יעל

זהו בלוג מקצועי בנושא שיווק בעולם הדיגיטלי, ניהול מדיה חברתית, כתיבת תוכן וכל מה שקשור לבניית נוכחות ברשת. אנה כותבת בקלילות והומור ורואים כמה היא אוהבת שיווק ואת הרשתות החברתיות, וזה לכשעצמו מושך ומעודד ללמוד ולפעול.

כבעלת עסק אני משתמשת בבלוג הזה המון, קוראת ומרחיבה את הידע שלי, מקבלת רעיונות וטיפים מעשיים איך להבריק ברשת. אני לומדת המון גם מ-איך שהיא מציגה את עצמה ברשת. אצלי בראש היא מרי פופינס עם מטריה ותיק גדול ומלא.

אנה בן שבת בלוגרית - הברקונט

התמונות מתוך דף הפייסבוק של אנה

את הבלוג הזה גילית לא מזמן כמעט במקרה (אבל ככה שה תמיד, לא?)

יעל חופרת במגרות המשפחתיות, מוצאת אוצרות בלומים ומנסה, בעדינות לפתור אותם. מסע מרתק ואישי שהוא גם קולקטיבי.

"בשנים האחרונות אני חוקרת יוצרת וכותבת טקסטים בהשראת הדימויים והמכתבים. מנסה להבין את הזיכרון ואת השכחה, את מגבלות של הפענוח בדיעבד, את ההקשרים להווה ואפשרויות ההנגשה. לפעמים די במכתב מתורגם כפי שהוא, לפעמים הפריט הוא רק קצה חוט שמוביל למחוזות אחרים - לאירועים היסטוריים או עכשוויים, להבנת ארכיונים כמושג, להרהור ב"אמת היסטורית" או ליצור פירטי ארכיון לעתיד."

יעל ברזילי בלוגרית- ארכיבלוג

התמונות מתוך דף הפייסבוק של יעל

וזה הפוסט של שנה שעברה בלוג דיי 2017

ספרו לי על עוד ועוד בלוגים, אני אשמח מאוד.

לב בכוס קפה


216 צפיות0 תגובות

Comentarios


מבריאה בתים בלוג עיצוב אישי
keren-oren-4.jpg

הי אני קרן אורן, מבריאה בתים ואיך אני שמחה שקפצתן לבקר בבלוג שלי.

אני כותבת פה על כל מה שאני אוהבת ומעניין אותי, DIY, עיצוב פנים וסטיילינג, אנשים, זיכרונות ילדות, השראה וטבע.

אני רוצה ליצור עולם שיש בו בתים אישיים ומבריאים, כאלה שתומכים בנו ומרגשים אותנו בכל פעם שאנחנו פותחים את הדלת, ומגיעים הביתה.

תצטרפו אלי למסע?

הצטרפו אלי

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Pinterest Icon
bottom of page