• keren oren

הלוחשת לחלומות

עודכן ב: 20 ספט 2020


הנה התחילה שנה חדשה, יש לי המון מה להגיד על זו שנגמרה, אבל הפעם אני רוצה לנסות משהו חדש. לכתוב את החלומות שלי. זה משהו שלא עשיתי אף פעם, אולי בגלל שאני מפחדת שלא אגשים אותם ואז הרשימה הזו תישאר תזכורת לכישלון, אולי בגלל שלכתוב חלומות הופך אותם לאמתיים, ואם יגידו שאני עפה על עצמי ומגזימה, ואולי שהחלומות שלי בכלל לא שווים (?) שנה חדשה, הרגלים חדשים, והיום אני לוחשת חלומות. (אתן מכירות את זה שאומרים, שאם אתן רוצות להגשים את החלומות שלכן אתן צריכות

לצעוק אותם? אני חושבת שללחוש זה ממש מספיק)

1. אני חולמת על שולחן אוכל חדש פלטת עץ ישנה עם אופי והיסטוריה, שתהיה גדולה מספיק בשביל כולנו, כולל חברים ומשפחה ועדיין תכנס במטבח שלנו. הייתי רוצה עץ ממוחזר, כזה שכבר עבר כמה גלגולים, אני מדמיינת דלתות ישנות מפרוק שאולי יתאימו, לוחות שישבו באיזה אסם, בקיצור, פלטת עץ יקרה, אשמח שתתגלי ותבואי לגור אתנו.

התמונות מכאן, מכאן ומכאן

2. אני חולמת לעצב ליין של מוצרים לפעוטות שייוצר ע"י עמותה מי שמכירה אותי יודעת שאני משוגעת על עבודות יד, אני תופרת בובות מתוקות, מוביילים, שמיכות, תחפושות, צעצועים ומתנות קטנות משאריות בד ולבד שאני מוצאת ומקבלת. אין לי כוונה לעסוק בייצור, שיווק ומכירה, (בדרך כלל להכין בובה אחת זה ממש מספיק לי), אבל יש לי חלום שבו היצירות שלי מתורגמות לתרומה לקהילה, דרך שיתוף פעולה עם עמותה קיימת שכבר מייצרת ומוכרת עבודות יד, העיצובים שלי עם כוח העבודה שלהם יעזור, אולי, לאנשים להתפרנס בכבוד ולהרגיש בעלי ערך. זה חלום.

דוגמה ליצירות שלי. בובות ומפלצות צבעוניות ומתוקות

3. אני חולמת ללמוד להשתמש בפינטרסט כחלק מהבלוג שלי

כמה מקסים זה יהיה לאפשר לרעיונות וליצירות שלי לטייל בעולם?

וקישור לפרופיל הפינטרסט המנומנם שלי ממש פה.

4. אני חולמת להפוך את עיצוב מבריא לשיטה לכתוב על העקרונות שמנחים אותי, לאסוף את התובנות שיש לי מכל השנים ואולי גם לראיין את הנשים שעבדתי איתן.

איור וקמע שיצרתי

5. אני חולמת לעשות המון פגישות של לעצב עם מה שיש ולהראות לאנשים

שמה שיש זה בעצם המון. להגיע לעוד ועוד בתים, לא להתבייש, לחטט בארונות, להוציא מזכרות ואוצרות, לדפוק מסמרים בקיר ולהפוך עוד ועוד בתים לאישיים ומלאים באופי.

לעצב עם מה שיש הדברים היומיומיים הופכים לאלמנטים בעיצוב
תוצאות של ימי עיצוב רק עם מה שיש בבית

עוד קצת על לעצב עם מה שיש

6. אני חולמת ליצור שיתופי פעולה עם מעצבות ואמניות

לפתח יחד את הדרך לשלב את המוצרים שלהן בעיצוב הבית

ויש לי שתי דוגמאות מעולות:

חנאן מסלחה, היא מעצבת תכשיטים נהדרת, היא יוצרת דוגמאות עתידניות, אוריינטליות בחיתוך לייזר. אני חולמת לקחת את העיצובים שלה, להגדיל אותם ולהפוך אותם לאלמנטים בעיצוב פנים. מחיצות דמויות משרביות, דוגמאות לטפט, מדבקות קיר, מנורות קיר, השמיים הם באמת הגבול. הלוואי הלוואי שיהיה לי לקוח שילך על זה ממש בקרוב. זה קישור לדף הפייסבוק של חנאן ולחנות שלה Mizyan ב-etsy.com

חנאן מסלחה והיצירות שלה
hanan massalha designs

PaPelo פרחי נייר – המותג שובה הלב של נורית גרינברג עד היום ראיתי אותם בעיקר בעיצוב לאירועים וכתכשיטים, אני כמובן הייתי רוצה לראות אותם נכנסים לעיצוב הבית. אני מדמיינת כמה יפה יראו בקולאז' של מסגרות עמוקות, כתבליט קיר.

לדף הפייסבוק של נורית, תהינו

נורית גרינברג וזר כלה בעיצובה
היצירות הנהדרות של PaPelo